OFERTA ŚWIĄTECZNA z bonusem

11 listopada 2019

  • Anywhere
  • Posted 4 tygodnie ago

Flexible Human Services poszukuje kandydatow do roznych prac podukcyjnych i agralnych

Zakres obowiązków:

  • praca na hali przy cebulkach kwiatowych,
  • sortowanie warzyw i owoców,
  • produkcja sosów,
  • produkcja wedlin i salatek,
  • praca w szklarni,
  • praca na hali przy kwiatach,
  • inne prace produkcyjne.

Wymagania:

  • gotowosc podjecia pracy na sezon lub na dluzej,
  • czas pracy minimum 3-4 tygodnie (nie krocej niz do 21.12.2019)
  • znajomosc jezyka angielskiego lub holenderskiego mile widziana,
  • dopasowanie pracy zalezy od doswiadczenia kandydata oraz dostepnosci.

Oferujemy:

  • bonus nawet do € 400 (brutto)* dla Kandydatów ktorzy przyjada pomiedzy 30.11.2019 a 21.12.2019 !
  • pewne godziny, w grudniu i styczniu nawet do 60 godzin tygodniowo,
  • wynagrodzenie zgodne z CAO klienta,
  • wyplata tygodniowa,
  • mozliwosc rozwoju i zdobycia cennego doswiadczenia zawodowego,
  • mieszkanie spelniajace standardy SNF w okolicy miejsca pracy (domki, hotele i mieszkania),
  • dla par pokoje dwuosobowe,
  • ubezpieczenie kolektywne,
  • opieke polskiego koordynatora,
  • mozliwosc uczestnictwa w bezplatnych szkoleniach jezykowych,
  • paczka swiateczna od firmy o wartosci okolo €35.

*Wysokosc bonusu jest zalezna od dlugosci pobytu. Szczegoly promocji dostepne pod numerem telefonu +31850210505.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania sie jedynie z wybranymi kandydatami.

Wyślij zgłoszenie

Dane personalne
Dane kontaktowe
Wykształcenie i CV
Prześlij swoje CV
Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 10 MB.
Prześlij certyfikaty
Maximum file size: 10 MB.
Poziom języka
Rejestracja

If you would like to apply to multiple jobs then we recommend that you register an account. You will only have to fill out this form once and your information will be saved.