Praca sezonowa – praca na polu przy kwiatach

1 maja 2020

Dla naszych Klientow w Lisse, Hillegom i Noordwijkerhout poszukujemy pracowników zainteresowanych praca na polu przy kwiatach

Rozpoczecie pracy: od zaraz

Obowiązki
Scinanie i wyrywanie kwiatow (piwonie, kalie, gipsowka i hiacynty) na polu oraz bukietowanie na hali  (praca laczona).

Wymagania:

– mile widziane doswiadczenie w podobnych pracach,
– dyspozycyjnosc minimum 6-8 tygodni,
– duza motywacja,
– brak przeciwskazan do pracy na zewnatrz.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w preznie rozwijajacej sie firmie,
– pewne godziny, (okolo 50 godzin tygodniowo),
– wynagrodzenie zgodne z CAO klienta,
– wyplata tygodniowa,
– mozliwosc rozwoju i zdobycia cennego doswiadczenia zawodowego,
– mieszkanie spelniajace standardy SNF w okolicy miejsca pracy,
– ubezpieczenie kolektywne,
– opieke polskiego koordynatora,
– mozliwosc uczestnictwa w bezplatnych szkoleniach jezykowych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania sie jedynie z wybranymi kandydatami.