Productie branzeturi

12 martie 2020

  • Anywhere
  • Posted 3 săptămâni ago

În prezent căutăm oameni ambițioși care să lucreze într-o fabrică de brânzeturi.

Începerea lucrării – martie 2020

Descrierea postului:

– alimentarea blocurilor de brânză de 5-15 kg pe linia de producție

– se lucreaza la linia de producție

– controlul calității.

Avem nevoie de:

– disponibilitatea de a lucra o perioadă mai lungă;

– experiență de muncă în producție;

– posibilitatea de a lucra într-un mediu frig,

– se lucreaza în 3 schimburi (zi, după-amiază și noapte),

– cunoștințe comunicative de engleză sau olandeză.

Va oferim:

– angajare stabilă într-o companie cu o creștere rapidă;

– salariul saptamanal

– oportunitatea de a dezvolta și de a dobândi experiență de muncă

– cazare care respectă standardele SNF în zona de lucru,

– asigurare medicala;

– oportunitatea de a participa la cursuri de olandeza si engleza

– bonusuri suplimentare daca aduceti candidati la munca

Ne rezervăm dreptul de a contacta doar candidații selectați.

Personal information
Contact details
Education and CV
Upload CV
Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 10 MB.
Upload certificates
Maximum file size: 10 MB.
Language skills

If you would like to apply to multiple jobs then we recommend that you register an account. You will only have to fill out this form once and your information will be saved.