Biuro

Analityk Finansowy

14,60+ za godzinę
40 godzin tygodniowo
Noordwijkerhout
Angielski

O firmie

Jest to wakat w naszej siedzibie głównej. Flexible Human Services jest wiodącą agencją pracy tymczasowej z siedzibą w sercu regionu Bollenstreek. Specjalizujemy się w pośrednictwie międzynarodowych pracowników z Europejskiego Obszaru Gospodarczego i cieszymy się doskonałą reputacją w branży. Nasi pracownicy są oddelegowywani do różnych firm i sektorów w całej Holandii, w tym logistyki, produkcji, inżynierii, przemysłu spożywczego i sektora rolnego. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu staliśmy się organizacją zatrudniającą ponad 2000 pracowników i obsługującą ponad 200 klientów. W naszej siedzibie głównej pracuje 40 osobowy zespół. Razem zapewniamy zadowolenie pracowników i klientów!

Praca

Szukasz pełnego wyzwań stanowiska w przyjaznej firmie, w której będziesz pracować z kolegami z różnych krajów? Chcesz zarabiać konkurencyjne wynagrodzenie i pasjonujesz się administracją finansową i analizą danych? W takim razie mamy dla Ciebie idealną pracę!

Jako analityk finansowy odgrywasz kluczową rolę w prowadzeniu naszej dokumentacji finansowej i dostarczasz cennych informacji kierownictwu. Twoja wiedza umożliwi nam podejmowanie świadomych decyzji i dalszy rozwój naszej działalności. Będziesz odgrywać kluczową rolę w identyfikowaniu odpowiednich wskaźników KPI i tłumaczeniu złożonych danych na zrozumiałe informacje.

Obowiązki:

  • Staranne prowadzenie dokumentacji finansowej i zarządzanie nią, zapewniając, że wszystkie transakcje i dane są dokładnie rejestrowane.
  • Przekładanie danych finansowych na znaczące wskaźniki KPI i raporty, które wspierają kierownictwo w podejmowaniu strategicznych decyzji.
  • Tworzenie jasnych i zrozumiałych raportów i prezentacji, zapewniających wgląd w wyniki finansowe firmy.
  • Korzystanie z zaawansowanych narzędzi, takich jak Excel, Exact i PowerBI w celu opracowania wydajnych i zautomatyzowanych procesów, które promują rozwój firmy.
  • Proaktywne dążenie do rozwoju osobistego i zawodowego, dzięki czemu będziesz na bieżąco z najnowszymi trendami finansowymi i analitycznymi.

Oferujemy:

  • Dynamiczne środowisko pracy, w którym będziesz mógł dalej rozwijać swoje talenty i w którym będziesz miał okazję znacząco przyczynić się do sukcesu naszej firmy.
  • Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie i świadczenia dodatkowe.
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, wspierane przez szkolenia i warsztaty.
  • Przyjazną i międzynarodową atmosferę pracy z entuzjastycznymi współpracownikami.

Poszukujemy osoby, która:

  • Ma zdolność logicznego myślenia;
  • Dobrze zna język angielski. Znajomość języka niderlandzkiego będzie dodatkowym atutem.
  • Zna się na obsłudze komputera i programu Excel;
  • Posiada odpowiednie zaangażowanie i motywacje.

Czy to brzmi jak Twoja idealna praca? Nie wahaj się i aplikuj już teraz! Z niecierpliwością czekamy na dołączenie do naszego zespołu profesjonalistów z pasją do finansów i analizy danych.

Chcesz aplikować? Wyślij wiadomość e-mail na adres r.vantol@fhs.jobs i sander@fhs.jobs

Czy to coś dla ciebie?

Inne wolne stanowiska biurowe

Biuro

Asystent administracyjny w hurtowni cebulek kwiatowych

  • 45 godzin tygodniowo
  • 15,07 za godzinę
  • Rijsenhout
  • Holenderski / Angielski

Biuro

Specjalista ds. płac

  • 40 godzin tygodniowo
  • 15,26+ za godzinę
  • Noordwijkerhout

Biuro

  • 14,60+ za godzinę
  • Angielski

Biuro

Planista