Birou

Analist financiar

14.60+ pe oră
40 de ore pe săptămână
Noordwijkerhout
Engleză

Despre companie

Acest post vacant este pentru propriul sediu central. Flexible Human Services este o agenție lider de ocuparea forței de muncă temporară cu sediul în inima regiunii Bollenstreek. Suntem specializați în medierea angajaților internaționali din SEE și avem o reputație excelentă în acest domeniu . Angajații noștri sunt repartizați în diverse companii și sectoare în întreaga țară, inclusiv logistică, producție, inginerie, industria alimentară și sectorul agricol. Cu o experiență de peste 20 de ani, ne-am dezvoltat într-o organizație cu peste 2.000 de angajați și deservim peste 200 de clienți. La sediul nostru central, o echipă de peste 40 de colegi muncesc din greu pentru a se asigura că totul este realizat la perfecție. Împreună, asigurăm angajați și clienți mulțumiți!

Muncă

Sunteți în căutarea unei poziții provocatoare într-o companie distractivă, unde veți lucra cu colegi din diferite țări? Doriți să câștigați un salariu competitiv și sunteți pasionat de administrație financiară și de analiza datelor? Atunci avem jobul perfect pentru dumneavoastră!

În calitate de analist financiar, veți juca un rol crucial în menținerea evidențelor financiare și veți oferi informații valoroase conducerii. Expertiza dumneavoastră ne va permite să luăm decizii în cunoștință de cauză și să ne dezvoltăm în continuare afacerea. Veți avea un rol esențial în identificarea KPI-urilor  relevanți și în traducerea datelor complexe în informații ușor de înțeles.

Responsabilități:

  • Mențineți și gestionați cu atenție evidențele financiare, asigurându-vă că toate tranzacțiile și datele sunt înregistrate cu exactitate.
  • Transpunerea datelor financiare în KPI-uri și în rapoarte semnificative care să sprijine conducerea în luarea deciziilor strategice.
  • Crearea de rapoarte și prezentări clare și ușor de înțeles, care să ofere o perspectivă asupra performanței financiare a companiei.
  • Utilizarea unor instrumente avansate, cum ar fi Excel, Exact și PowerBI, pentru a dezvolta procese eficiente și automatizate care promovează creșterea afacerii.
  • Urmăriți în mod proactiv dezvoltarea personală și profesională, menținându-vă la curent cu cele mai recente tendințe financiare și analitice.

Oferim:

  • Un mediu de lucru dinamic în care vă puteți dezvolta în continuare talentele și în care veți avea ocazia să contribuiți în mod semnificativ la succesul companiei noastre.
  • Un salariu competitiv atractiv și beneficii suplimentare.
  • Oportunități de creștere personală și de dezvoltare profesională, susținute de cursuri de formare și ateliere de lucru.
  • Atmosferă de lucru prietenoasă și internațională, cu colegi entuziaști.

Căutăm o persoană care:

  • Are cel puțin nivelul MBO4(+) de gândire și de muncă
  • Bună stăpânire a limbii engleze. Cunoașterea limbii olandeze constituie un avantaj.
  • Nu are frică de  calculatoare și are cunoștințe de operare a programului Excel;
  • Dedicația  și motivația potrivită.

Sună ca jobul ideal pentru dumneavoastră? Atunci nu ezitați și aplicați acum! Așteptăm cu nerăbdare să vă primim în echipa noastră de profesioniști motivați, pasionați de finanțe și de analiza datelor.

Sunteți interesat să aplicați? Trimiteți un e-mail la r.vantol@fhs.jobs și sander@fhs.jobs

Este ceva pentru tine?

Alte posturi vacante de birou

Office

Asistent administrativ la bulbi de flori cu ridicata

  • 45 de ore pe săptămână
  • 15.07 pe oră
  • Rijsenhout
  • Engleză / Nederlands

Office

Funcționar salarizare

  • 40 de ore pe săptămână
  • 15.26+ pe oră
  • Noordwijkerhout

Office

  • 14.60+ pe oră
  • Engleză